Mobil Web Sitesi Tasarımı
Artık kullanıcıların bir çoğu arama motoru kullanımı başta olmak üzere, web sitesi deneyimlerini cep telefonu yada tablet gibi cihazlardan yapıldığını biliyormuydunuz ?
TÜMÜNÜ GÖR

2016 İlk Pagerank Güncellemesi

2016 İlk Pagerank Güncellemesi

2016 Yılının ilk pagerank güncellemesi yapıldı, bir çok internet sitesi sahibi hayal kırıklığına uğradı aynı şekilde bir çok internet sitesi sahiplerinin yüzü güldü, Pagerank güncellemeler inde bir çoğumuz sağlıklı sonuç almak için çaba sarf ediyoruz. Bir çoğumuz istediğini elde edemediğinden dolayı hayal kırıklığı yaşıyor. Pagerank değerinizin yükselmesi için internet ortamında web master forumları olarak bilinen forumlarda yazılan makalelere bakıyoruz. Google Pagerank makalelerini rehber alarak bir şekilde googlede kaliteli hale gelmeye çalışıyoruz. Google pagerank değerimi nasıl yükselttiririm? Öncelikle sitenizin özgün tasarlanmış olması lazım internet ortamındaki warez, ve çok kullanılan scriptlerin dışında kendinize özel bir site sahibi olmanız gerekmektedir. Böyle özelliklerde bir siteniz olduğuna inanıyorsanız hemen 2, basamağa geçmekte fayda vardır. Google pagerank güncellemesinde sağlıklı sonuç alabilmek için özgün tasarlanmış sitenizin kategorileride her sitede açılan kategorilerden farklı olmalıdır. Farklı kategoriler açtıktan sonra insanların yazılarınıza yorum yapacağı şekilde makaleler, ( içerikler ) eklemeliniz. Eklemiş olduğunuz içeriklere yorum yapılacaktır, yapılan bu yorumlar özgün olduğundan dolayı googlede hızlı bir şekilde prim yapacaksınız. Böylelikle forumlarda makale aramanıza gerek kalmadan siteniz ilk güncellemede değer kazanacaktır. 2, ve 3, güncellemede tahmin edemeyeceğiniz yerlere gelecektir.

15 Şubat 2012
1.392 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. ismail dedi ki:

  bizde bekleneni alamadık 🙂 hayırlısı.

 2. ilkeweb dedi ki:

  Birazdaha çaba sarfedersek umarım istediğinizi alırsınız. Google kimsenin düşmanı değilki 🙂

 3. Fikir Haber dedi ki:

  Pagerank mutlaka önemlidir ama ben hala sistemi anlayabilmiş degilim basit sıradan bir script ile web site kuruyoruz içerik yok özgün makale yok günceleme yok pr3 oluyor.
  Makale ekliyor güncelliyoruz uğraşıyoruz v.s sonuc pr1.
  pagerank konusuna fazla kafaya takmamak lazım pr5 olacagına ziyaretcin artsın daha mantıklı…

 4. Halil dedi ki:

  Öncelikle sitenizin özgün tasarlanmış olması lazım internet ortamındaki warez, ve çok kullanılan scriptlerin dışında kendinize özel bir site sahibi olmanız gerekmektedir.

  Teşekkür ederim

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?