Mobil Web Sitesi Tasarımı
Artık kullanıcıların bir çoğu arama motoru kullanımı başta olmak üzere, web sitesi deneyimlerini cep telefonu yada tablet gibi cihazlardan yapıldığını biliyormuydunuz ?
TÜMÜNÜ GÖR

Akaryakıt ve Doğalgaz web tasarımı

Fosil yakıtlar tarihten beri hep insan oğlu için vazgeçilmez bir enerji kaynağı olmuştur. yeri gelir araçlarımızı kullanmak için kullanırız yeri gelir yük taşımada taşıyıcı gücümüz olur.
Mesela ısınmada fosil yakıtların kullanım oranı yüzde seksen sekizdir. mutfakta tüp olarak kullandığımız lpg aynı zamanda aracımızı hareket ettirmek için yakıt olarak kullanırız.
Bu kadar önemli ve bu kadar stratejik bir ürün olan akaryakıt ve doğalgaz işi yapan firmaların da oldukça prestij sahibi güvenilir firmalar olması gerekir.
Peki böyle bir firmanın web sitesi nasıl olmalı? Tabii ki kendine paralel olacak şekilde prestijli ve ilk bakışta kurumsallığı göze çarpmalı. İlke Web Tasarım olarak her türlü siteyi daha önce yapmış olmanın verdiği güvenle yoluna emin adımlarla ilerlemekte sizde işletmenize paralel prestijli bir web siteniz olsun istemezmisiniz? Cevabınız evet ise buyurun ofislerimize siz size ikram ettiğimiz kahveyi yudumlarken biz size profesyonel çalışmalarımızdan bahsedelim

26 Temmuz 2014
2.117 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?