Mobil Web Sitesi Tasarımı
Artık kullanıcıların bir çoğu arama motoru kullanımı başta olmak üzere, web sitesi deneyimlerini cep telefonu yada tablet gibi cihazlardan yapıldığını biliyormuydunuz ?
TÜMÜNÜ GÖR

Alexa Beni Nasıl Farkeder?

Alexa Beni Nasıl Farkeder?

Alexa dünyada 120 milyon internet sitesini var sayarak bu internet siteleri arasında web sitenizin kalite değerini ölçüp sizlere bildirir. Bir internet sitesi alexa tarafından en iyiler arasında gösteriliyorsa o internet sitesi çeşitli arama motorları tarafından kaliteli olarak algılanır.
Alexa benim sitemi nasıl kaliteli görür? Merak ediyorsanız okumaya devam edin.

Alexa arama motorlarının çalışma sistem ile çalışır özgün olmayı web sitesinde rahat hareket etmeyi çok sever. Eğer ki siz kendi web sitenizde rahat hareket ediyorsanız istediğiniz bilgiye istediğiniz zaman ulaşıyorsanız alexa da ulaşıyordur.

Böyle bir internet sitesine sahipseniz o zaman site yapınız alexanın kalite anlayışı ile uyumlu demektir yapmanız gereken tek şey insanların sitenizde zaman geçirmesini sağlamak.

Ziyaretçinin zaman geçireceği oyunlar ve yorum yapacağı makaleler yayınlamalısınız. yayınladığınız zaman insanların ilgisi arttığı gibi aynı zamanda alexa böceklerininde ilgisi artacaktır sürekli sitenizi ziyaret edip ziyaretçi trafiğini belirleyecektir. insanların ilgi gösterdiği her bölüme Alexa da ilgi gösterecektir, Böylelikle siteniz çok kısa bir sürede Alexa da en kaliteliler arasına girmeye hak kazanacaktır.

11 Ağustos 2012
1.126 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?