Mobil Web Sitesi Tasarımı
Artık kullanıcıların bir çoğu arama motoru kullanımı başta olmak üzere, web sitesi deneyimlerini cep telefonu yada tablet gibi cihazlardan yapıldığını biliyormuydunuz ?
TÜMÜNÜ GÖR

Anaokulu Kreş Web Sitesi

Anaokulu Kreş Web Sitesi

Ana okulları ve kreşler minik yavrularımızın okul öncesi okula alıştırma ve okulu sevdirme evresidir. Bu minik yavruların ilk kez anneden uzaklaşıp farklı bir ortama girdikleri ve mevcut ortama ayak uydurmaya çalıştığı çok önemli kurumlardır. Bu çocuğun hayatında çok büyük bir devrimdir ve aile için özellikle anne için aynı şekilde önemlidir, annenin gözünden bile sakındığı üzerine titrediği yavrusu ilk kez kendisinden uzaklaşacağından haklı olarak anne tedirgin olur ve ne yapıp edip çocuğunun okulda neler yaptığını öğrenmek ister. kreşler için dezavantaj gibi görünen bu durum çok fonksiyonlu bir internet sitesi ile avantaja çevrilebilir.  Mesela okula yerleştirilen kameralar ve internet üzerinden canlı olarak ebeveynlere sunulan bir şifre aracılığı ile ailelere izlettirilebilir ki bu ailelerin içinin rahatlamasını sağlayacaktır. İçi rahat olan aileler ise ilk tercihini sizden yana kullanırlar.
gelin ofislerimizde size bir çay ikram edelim siz çayınızı yudumlarken biz sizin işletmeniz için uygun çözümleri anlatalım

26 Temmuz 2014
1.262 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?