Mobil Web Sitesi Tasarımı
Artık kullanıcıların bir çoğu arama motoru kullanımı başta olmak üzere, web sitesi deneyimlerini cep telefonu yada tablet gibi cihazlardan yapıldığını biliyormuydunuz ?
TÜMÜNÜ GÖR

E-ticaret

Anasayfa » E-ticaret

Kurumsal E-ticaret Sistemi
Yeni Nesil E-ticaret sistemi ile ürünlerinizi İnternet üzerinden tüm Türkiye pazarına sunup, tanıtım ve satışını yapabileceğiniz daha fazla müşteriye daha ekonomik şekilde ulaşabileceğiniz profesyonel olarak programlanmış bir elektronik ticaret sistemiyle tanışmak istiyorsanız lütfen bizi arayın.

Anahtar teslim Kurumsal e-ticaret sitesine sahip olun

Anahtar teslim Kurumsal e-ticaret sitesine sahip olun barınacağınız hosting paketi, istek öneri ve şikayetler için kullanacağınız kurumsal e-mail, güvenlik,24 saatte bir yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size firmamız tarafından bir bütün olarak sunulur.

Kullanıcı dostu kolay kullanım özellikleri

Uzman ekibimiz tarafından geliştirilen ‘Akıllı E-ticaret’ Paketleri ile sitenizin yönetim süreçleri hem hızlı, ilk okul eğitim seviyesin de çok kolay. Online satış sitenizi yönetirken zamandan kazanın
Teknik Destek ve anlaşılır e-ticaret eğitimleri

İşletme personellerinin tamamiyle sisteme aşina olabilmesi için aylık ve haftalık bazda düzenlenen e-ticaret eğitimlerimize katılabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an uzman destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Tam Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

E-ticaret siteniz için arama motoru optimizasyonunun önemini unutmayın. Reklam dışında da başarılı sonuçlar alabileceğinizi unutmayın!
Markanızı yansıtan % 100 kurumsal 50+ Özgün E-ticaret tasarım seçeneği
Ürünlerinizi ön plana çıkartmak için hazırladığımız e-ticaret tasarım temalarından birini seçerek firmanızın sanal mağazasını dilediğiniz gibi tasarlayıp müşterilerinize ürünlerinizi sunabilirsiniz.
İhtiyacınız olan modüller tüm pazarlama araçları
Online satışlarınızı artırmak için hediye çekleri ve promosyonlar tanımlayabilir, müşterilerinize farklı kampanya fırsatları sunabilirsiniz. Hızlı ve modüller ile ihtiyacınız olan her şey karşınız da.

Müşterileriniz Alışveriş Yaptıkça Bonus Puan Kazansın

Müşterilerinizin alışverişleri karşılığında puan kazanmalarını sağlayabilirsiniz. Kazandıkları bu puanları alışverişlerinde diledikleri kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Bir sonraki alışverişlerinde ilk akla gelen sizin siteniz olacaktır.