Mobil Web Sitesi Tasarımı
Artık kullanıcıların bir çoğu arama motoru kullanımı başta olmak üzere, web sitesi deneyimlerini cep telefonu yada tablet gibi cihazlardan yapıldığını biliyormuydunuz ?
TÜMÜNÜ GÖR

Firmamı Nasıl Tanıtabilirim?

Firmamı Nasıl Tanıtabilirim?

Birçok işletmenin ortak sorunu olan firma tanıtımı nasıl yapılır?
Bir işletmenin tanıtımda başarılı olabilmesi için öncelikte hizmet verdiği müşteri kitlesini çok iyi tanımalıdır. Müşteri kitlesinin yaş grupları ve meslekleri de profesyonel bir tanıtım gerçekleştirmek için önemlidir.
Hitap edilen müşteri kitlesi 15 yaş ve altı ise bir karakter icat ederek icat edilen karakterin tanıtımı gereklidir, 15 ila 25 yaş arası olan müşteri kitlesi ise daha çok duygusal bir karakter veya duygusal bir tanıtım filmi ile profesyonel bir tanıtım gerçekleştirilir.
25 yaş ve üzerine hitap eden bir işletme profesyonel tasarımlı anlaşılır çizim ve anlatımlar ile baskılı reklam alternatiflerini seçebilirler.
Baskılı reklam alternatifini seçmeden önce muhakkak bir internet sitesi tasarlatmalısınız işletmeniz ile alakalı Web tasarımın baskılı reklamda avantajı ne olacaktır?

Örneğin bir tıp merkezi broşür bastırmak istiyor 100,000 adet broşür bastırıldı ve dağıtımı gerçekleştirildi, Broşür okunur ve çöpe atılır hepimiz biliyoruz çöpe atılmadan önce kimsenin tıp merkezinin telefon numarasını ezberleme gibi bir şansı yok, Ama ismi akılda tutabilme gibi bir şansı var. Tıp merkezinin ismini googleden arayarak kolay bir şekilde size ulaşabilir ve dilediği birimde online işlem yapabilir. Böylelikle hem müşterilerinize konfor sunmuş olursunuz hemde bastırmış olduğunuz broşürler çöp olmaz.

 

04 Ağustos 2012
1.456 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?