Mobil Web Sitesi Tasarımı
Artık kullanıcıların bir çoğu arama motoru kullanımı başta olmak üzere, web sitesi deneyimlerini cep telefonu yada tablet gibi cihazlardan yapıldığını biliyormuydunuz ?
TÜMÜNÜ GÖR

Kaliteli Hosting Hizmetinin Önemi?

Kaliteli Hosting Hizmetinin Önemi?

İnternet sitesi yaptıran firmaların en çok üzerinde durduğu konulardan biride kaliteli bir hosting hizmetidir. Kaliteli bir hosting hizmeti nasıl alabiliriz? Kaliteli olduğunu nasıl anlarız?
Birinci öncelikle hosting sağlayıcının vergi mükellefi olduğuna emin olmamız gerekmektedir. Çünkü vergi mükellefi olmiyan internet üzerinde bu hizmeti sağlayan firmaların ne zaman kapatılacağı hakında bir fikrimiz yoktur. Bunun içinde birinci öncelik firmanın kuruluş yıl dönümüne ve o firmanın referans listesine bakmakta fayda var.
2. Dikkat etmemiz konu hosting sunucusunun lokasyonu ”Türkiye” Sınırları içerisinde olmalıdır. Düşünün bizler yurt dışına gitmemiz bizim 2 günümüzü alabilir belki ama yurt içindeki bi bölgeye gitmemiz daha kısa bi süremizi alır. Hostingteki mantıkta budur türkiye lokasyonlu bir sunucuda barınan internet sitesini biri ziyaret ettiği zaman kısa sürede sunucudan yanıt gelir. Ama yurt dışı lokasyonlu bir sunucudan geç dönüş sağlanır istek 10 saniyede giderse 10 saniyedede cevap gelir. 20 Saniyede siteye bağlanırsınız.

Kaliteli Bir Hosting Hizmeti İçin ilke web tasarım hizmetleri yetkilileri ile lütfen iletişime geçiniz

07 Eylül 2011
962 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?