Mobil Web Sitesi Tasarımı
Artık kullanıcıların bir çoğu arama motoru kullanımı başta olmak üzere, web sitesi deneyimlerini cep telefonu yada tablet gibi cihazlardan yapıldığını biliyormuydunuz ?
TÜMÜNÜ GÖR

Urfa Şark Odası Sitesi

Şark odaları yapımları kadar pazarlama ve tanıtımı da çok önemli o yüzden şark odaları imalatçıları için İnternet sitesi kesinlikle lazım olan bir argümandır.
peki nasıl hazırlıyoruz şark odaları sitelerini; Şark odalarında görsellik çok ön plandadır, parlak göz alıcı resimler ile ana sayfa tamamen kaplanır. Ardından şık bir foto ve video galeri olabilir. Birde tamamlanmış işleri referans olarak gösterecek referanslar bölümü mutlaka olmalı. İstenirse kumaş türleri atölye gibi yerlerde gösterilebilir. Fakat en önemli olaylardan biri ise yönetim paneli kullanımı çünkü çok sık veri ve resim değişimi gerçekleşiyor, bu değişimi yapabilmek için sık sık uzman yardımı almak gerek fakat bizde öyle bir durum söz konusu değil. Verdiğimiz yönetim paneli eğitimi ile kendi işlerini kendileri yapabilir düzeye gelerek yardım için para harcamak zoruna kalmazlar.

01 Temmuz 2014
2.408 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?