Mobil Web Sitesi Tasarımı
Artık kullanıcıların bir çoğu arama motoru kullanımı başta olmak üzere, web sitesi deneyimlerini cep telefonu yada tablet gibi cihazlardan yapıldığını biliyormuydunuz ?
TÜMÜNÜ GÖR

Yeni Nesil Seo

Yeni Nesil Seo

İnternet sitesi olan herkes seo nedir biliyor? Ya yeni nesil seo nun nasıl olduğunu biliyormu?
Yeni nesil seo nasıl yapılır? Sitemiz google.com , yandex.com.tr , bing.com , yahoo.com da nasıl arama kriterlerinde zirvede olur?
Yeni nesil seo ile adım adım web sitenizi zirveye taşıyın.

Seo ingilizce olarak “Search Engine Optimization” yani “Arama Motoru Optimizasyonu” kelimesinin baş harflerinden oluşur. Arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar. SEO’nun temel amacı açılımı itibariyle arama motoru optimizasyonu yani arama motorlarında üst sıralarda listelenmektedir. Bu amaç da, sitelerde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır.

 

Kurumunuzun amaç edindiği anahtar kelimeler sadece o kelimeleri arayacak insanlar için değil sayfanızı elinden geldiğince mükemmel ve doğru şekilde indekslemeye çalışan arama motoru robotları için de kolay ve anlaşılır olmalıdır.

 

Kimse size ilk olmayı garanti edemez biz de edemeyiz. Ancak biz iyi sıralara gelmenizi sağlayabiliriz. Tabi ki buda arama motorlarındaki firmanızla ve ya da işinizle alakalı kelimelerin google gibi arama motorlarında istatistik ne kadar yüksekse o derece zorlaşacaktır.

 

05 Ağustos 2012
854 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?